Loading...

Právní služby online

Moderní doba někdy neumožňuje klientům vyhradit si čas na cestu za svým právním zástupcem. Jsme přesvědčeni, že úzká komunikace s klientem je maximálně důležitá, ale moderní technologie nám umožňují komunikovat online a osobní kontakt není vždy nezbytný.

Pro takové případy máme pro Vás přichystánu speciální online platformu. Pošlete nám podklady k Vašemu případu se stručným popisem Vašich požadavků, my Vás kontaktujeme vždy nejpozději následující pracovní den s návrhem řešení a cenovou nabídkou právních služeb. Vše může proběhnout prostřednictvím elektronické, popř. telefonické komunikace a vy budete mít řešení svých právních problémů rychle a zároveň kvalitně z pohodlí domova nebo své kanceláře.

Next business day

Striktně dodržujeme zásadu NEXT BUSINESS DAY – kontaktujeme své klienty vždy nejpozději následující pracovní den po přijetí jejich požadavku.

,

Mlčenlivost

Naprostá mlčenlivost o Vašem právním případu je samozřejmostí. Nemusíte se bát, že se někdo nepovolaný dozví o něčem, co chcete uchovat v tajnosti. Mlčenlivosti nás můžete zprostit pouze Vy – klienti.

,

Jak to funguje

1

Prostřednictvím on-line formuláře nám popíšete svůj právní problém a zašlete nám podklady, které máte k dispozici.

2

Nejpozději následující pracovní den Vás kontaktujeme s návrhem řešení, cenovou nabídkou a termínem dodání právních služeb.

3

Pokud cenovou nabídku akceptujete, zašleme Vám zálohovou fakturu a po jejím zaplacení začneme ihned pracovat na vyřešení Vašeho problému.

4

Řešení Vám zašleme e-mailem v nabídnutém termínu. Vše proběhne on-line z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.Formulář k zaslání podkladů